Środa, 23 Maja 2018, imieniny: Iwony, Dezyderego złóż życzenia » Serwis informacyjny gazetaolsztynska.pl Portal Warmii i Mazur WM.PL
www.gazetaolsztynska.pl » Olsztyn » Dwóch opryszków w rękach policji
2010-05-25

Dwóch opryszków w rękach policji

46-letni Ryszard S. oraz o 3 lata starszy Krzysztof P. najbliższe 5 lat mogą spędzić w więzieniu. Mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów po tym, jak kilka godzin wcześniej z posesji przy ulicy Bałtyckiej zabrali sprzęt RTV warty 300 złotych.

Fot. Archiwum policji

Rabusie zostali zatrzymani przez policjantów na ul. Kasztanowej, gdzie ukryli się w jednym z pustostanów.

W pomieszczeniu, w którym przebywali mężczyźni policjanci znaleźli rower górski oraz portfel z dokumentami, które także najprawdopodobniej pochodziły z kradzieży.

Policjanci pracujący nad tą sprawą ustalili, że mężczyźni około godziny 17.00 weszli na teren jednej z posesji przy ulicy Bałtyckiej i ukradli sprzęt RTV wartości 300 złotych oraz przedłużacz elektryczny.

Ryszard S. i Krzysztof P. zostali zatrzymani i noc spędzili w policyjnym areszcie. Teraz obaj odpowiedzą za kradzież mienia, za co grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

SzS/KWP Olsztyn

Dodaj komentarz

zgłoś nadużycie Johnetta, Utworzony: 2016-12-30 18:52:46, IP: 188.143.*.*

comprar viagra barato online

Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
oceń artykuł:
( 5 )      znakomity :)