Poniedziałek, 21 Października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego złóż życzenia » Serwis informacyjny gazetaolsztynska.pl Portal Warmii i Mazur WM.PL
www.gazetaolsztynska.pl » Olsztyn » Najgłupsi przestępcy świata - odcinek z Olsztyna
2010-05-05

Najgłupsi przestępcy świata - odcinek z Olsztyna

33-letni Rafał R. włamał się do mieszkania przy ulicy Karłowicza. Gdy zorientował się, że w mieszkaniu jest jego właścicielka, ze strachu... schował się w szafie.

Fot. KWP Olsztyn

>>> Najgłupsi przestępcy świata - odcinek Mrągowo

>>> Najgłupsi przestępcy świata - odcinek Kętrzyn

>>> Najgłupsi przestępcy świata - kolejny odcinek z Kętrzyna

We wtorek około godziny 23.00 na telefon oficera dyżurnego olsztyńskiej komendy zadzwoniła kobieta z informacją, że ktoś włamał się do jej mieszkania przy ulicy Karłowicza. Pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci. Funkcjonariusze na miejscu zastali poszkodowaną, z której relacji wynikało, że w środku ma porozrzucane przedmioty gospodarstwa domowego i pootwierane szafki. Kobieta podejrzewała, że ktoś może być w jej mieszkaniu. Policjanci weszli do jednego z pokoi zgłaszającej i w szafie, pod sterta ubrań znaleźli siedzącego mężczyznę. Okazał się nim 33-letni Rafał R. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna do mieszkania poszkodowanej wszedł przez balkon. Gdy tylko zorientował się, że kobieta jest w środku, wszedł do jednego z pokoi i schował się w szafie.Rafał R. został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Policjantom nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego wszedł do cudzego domu. Teraz 33-latek będzie tłumaczył się przed sądem. Za usiłowanie kradzieży z włamaniem może spędzić w więzieniu najbliższe 10 lat.

KWP Olsztyn

Dodaj komentarz

Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
oceń artykuł:
( 4.56 )      znakomity :)