Środa, 23 Maja 2018, imieniny: Iwony, Dezyderego złóż życzenia » Serwis informacyjny gazetaolsztynska.pl Portal Warmii i Mazur WM.PL
www.gazetaolsztynska.pl » Olsztyn » Nie pomyl kolorów
2010-07-01

Nie pomyl kolorów

Od dzisiaj na liniach podmiejskich Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Olsztynie obowiązują nowe, kolorowe bilety. Ceny wszystkich biletów zostają jednak na niezmienionym poziomie.

Fot. MPK Olsztyn

Linia nr 5, czyli ta obsługująca gminę Purda, ma bilety zielone. Czerwone obowiązują na linii nr 14 (Barczewo). Na liniach 8, 12 i 23, które dojeżdżają do gminy Dywity, MPK wprowadza bilety niebieskie. W autobusach linii nr 29, dojeżdżających do Bartąga i Rusi, (gmina Stawiguda) obowiązują bilety pomarańczowe.

Całe zamieszanie ma pomóc wyliczyć, ile każda z gmin powinna dorzucić Olsztynowi do funkcjonowania podmiejskich tras. Miejski przewoźnik chciał, aby sąsiedzi partycypowali w kosztach funkcjonowania autobusów podmiejskich już od lipca. To spotkało się ze sprzeciwem władz sąsiednich gmin, które podważają wyliczenia przedstawione przez MPK.

api

Dodaj komentarz

zgłoś nadużycie Fleta, Utworzony: 2017-01-04 13:16:08, IP: 188.143.*.*

low deposits on car insurance private party insurance

zgłoś nadużycie Melloney, Utworzony: 2016-12-30 17:08:54, IP: 188.143.*.*

http://www.viagragenerikapreisvergleich.top/

Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
oceń artykuł:
( 2 )      słaby