Środa, 23 Maja 2018, imieniny: Iwony, Dezyderego złóż życzenia » Serwis informacyjny gazetaolsztynska.pl Portal Warmii i Mazur WM.PL
www.gazetaolsztynska.pl » Olsztyn » Pobili współbiesiadnika, trafili do aresztu
2010-06-14

Pobili współbiesiadnika, trafili do aresztu

Do policyjnego aresztu trafiło troje mieszkańców Olsztyna podejrzanych o pobicie. 78-letni poszkodowany ze złamanymi żebrami oraz ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. Napastnicy byli pijani, mieli od 1,9 do 3 promili alkoholu w organizmie.

Fot. sxc.hu

W niedzielę około godziny 20.30 policjanci zostali powiadomieni o pobiciu 78-letniego mężczyzny. Funkcjonariusze pojechali na ulicę Jagiellońską, gdzie miało dojść do przestępstwa.

Z informacji zebranych przez policjantów wynikało, że poszkodowany uczestniczył w imprezie zakrapianej alkoholem. W pewnym momencie zaatakowało go dwóch współbiesiadników. W konsekwencji mężczyzna trafił do szpitala ze złamaniem dwóch żeber i ogólnymi potłuczeniami.

Policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o pobicie, 31-letniego Tomasza B., 68-letniego Jana K. oraz 55-letnią Barbarę Ch. Udział kobiety w tym zdarzeniu jest wyjaśniany.

Wszyscy uczestnicy imprezy byli pijani, mieli od 1,9 do 3 promili alkoholu w organizmie. Jeżeli zatrzymanym zostaną przedstawione zarzuty pobicia, to może grozić im do 3 lat pozbawienia wolności.

KWP Olsztyn

Dodaj komentarz

Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
oceń artykuł:
( 0 )      nie oceniany