Środa, 23 Maja 2018, imieniny: Iwony, Dezyderego złóż życzenia » Serwis informacyjny gazetaolsztynska.pl Portal Warmii i Mazur WM.PL
www.gazetaolsztynska.pl » Olsztyn » Policja zatrzymała jednego z najaktywniejszych kieszonkowców
2010-05-27

Policja zatrzymała jednego z najaktywniejszych kieszonkowców

Prokuratura zakończyła sprawę 27-letniego Dariusza K. , olsztyńskiego kieszonkowca, który okradał pasażerów miejskich autobusów. Mężczyzna w ten sposób zdobył blisko 5 000 złotych.

Fot. Arch. GG

Dariusz K. zwykle wybierał zatłoczone linie jadące na olsztyńskie Jaroty lub Brzeziny. Mężczyzna wykorzystując tłok okradał pasażerów z dokumentów, portfeli, z pieniędzy i kart bankomatowych. Zdobywanie gotówki ułatwiali mu sami poszkodowani, którzy często kod pin mieli zapisany na karcie bankomatowej lub na kartce znajdującej się w portfelu. Tym samym w nielegalny sposób Dariusz K. zdobył około 5000 złotych. Skradzione pieniądze 27-latek przeznaczał na bieżące potrzeby.

Dariuszowi K., który był już karany za kradzieże grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

KWP Olsztyn

Dodaj komentarz

Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
oceń artykuł:
( 0 )      nie oceniany