Środa, 23 Maja 2018, imieniny: Iwony, Dezyderego złóż życzenia » Serwis informacyjny gazetaolsztynska.pl Portal Warmii i Mazur WM.PL
www.gazetaolsztynska.pl » Olsztyn » Z otwartego domu zabrał laptopa i wiertarkę
2010-06-21

Z otwartego domu zabrał laptopa i wiertarkę

38-letni Mirosław K. wykorzystując otwarte drzwi domu ukradł laptopa i wiertarkę. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 10 przy ulicy Sienkiewicza w Olsztynie. Sprawca wykorzystując otwarte drzwi domu wszedł do środka, a następnie zabrał laptopa oraz wiertarkę o łącznej wartości 3200 złotych.

Jeszcze tego samego dnia złodziej trafił do policyjnego aresztu. Mężczyźnie, który w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa, grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP Olsztyn

Dodaj komentarz

Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
oceń artykuł:
( 0 )      nie oceniany